Banner

️ Pracovník ostrahy prodejny | Denní směny | 150–180 Kč/hod.

Adas Security Group, s.r.o. (12)
Klášterec nad Ohří
150 - 180 Kč/hod. Dle domluvy Plný úvazek Zkrácený úvazek

O nabídce

✔ Dohled nad děním na prodejně prostřednictvím kamerového systému. ✔ Zajišťování bezpečnosti a pořádku na prodejní ploše. ✔ Kontrola zabezpečení zboží a prevence krádeží. ✔ Spolupráce s vedením prodejny při řešení mimořádných situací.

Požadujeme

✔ Čistý trestní rejstřík. ✔ Dobrou fyzickou kondici a pohotovost. ✔ Příjemné a profesionální vystupování. ✔ Spolehlivost, zodpovědnost a samostatný přístup. ✔ Praxe v oboru je výhodou, nikoliv podmínkou – vše potřebné Vás rádi naučíme.

Nabízíme

⭐ Mzdu 150–180 Kč/hod. ⭐ Denní směny a možnost flexibilního plánování po dohodě s manažerem. ⭐ Práci na DPP i HPP. ⭐ Výkonnostní prémie a motivační programy. ⭐ Týdenní zálohy na mzdu. ⭐ Kompletní zaškolení a pravidelná interní školení. ⭐ Stabilní zázemí silné společnosti a dlouhodobou spolupráci. ⭐ Možnost profesního růstu. ⭐ Nástup možný ihned nebo dle dohody.

Podobné nabídky

Adas Security Group, s.r.o. • Klášterec nad Ohří

26.06.2026

Adas Security Group, s.r.o. • Kadaň

18.06.2026
logo

AZfacility s.r.o. • Krupka

15.06.2026

S.C.SERVIS Group, s.r.o. • Štětí

12.06.2026

S.B.S. SECURITY s.r.o. • Kadaň

11.06.2026